Графік приймання лікарів хірургічного профілю

КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ХІРУРГІЧНОГО ПРОФІЛЮ

ХІРУРГКалужський
Микола Іванович
(I категорія)
V поверх, кабінет 5168:00-13:00

8:00-13:00

8:00-13:00

8:00-13:00

8:00-13:00

ХІРУРГПашко
Роман Іванович
(I категорія)
V поверх, кабінет 51613:00-15:30

13:00-15:30

13:00-15:30

13:00-15:30

13:00-15:30

ХІРУРГПетунін
Олексій Юрійович
V поверх, кабінет 51108:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

ХІРУРГМисевич
Ярослав Тадеушевич
V поверх, кабінет 51112:00-15:00

12:00-15:00

12:00-15:00

12:00-15:00

12:00-15:00

ПРОКТОЛОГ Коваль
Дмитро Михайлович
V поверх, кабінет 513

08:00-9:30

08:00-9:30

08:00-9:30

08:00-9:30

08:00-9:30

ПРОКТОЛОГБабенкова
Лідія Петрівна
V поверх, кабінет 513

15:00-16:30

15:00-16:30

15:00-16:30

15:00-16:30

15:00-16:30

УРОЛОГМачтаков
Євген Олександрович
V поверх, кабінет 507

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

УРОЛОГСоловйов
Олександр Іванович
(I категорія)
V поверх, кабінет 507

13:00-14:30

13:00-14:30

13:00-14:30

13:00-14:30

13:00-14:30

УРОЛОГГончаров
Євген Олександрович
ІІ поверх,

кабінет 21

08:00-11:30

08:00-11:30

08:00-11:30

08:00-11:30

08:00-11:30

ЕНДОКРИНОЛОГБойкова
Світлана Михайлівна (
I категорія)
ІІ поверх кабінет 19

8:00-13:00

8:00-13:00

8:00-13:00

8:00-13:00

8:00-13:00

ЕНДОКРИНОЛОГВолох
Ірина Степанівна (вища категорія)
ІІ поверх кабінет 19

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

ГАСТРОЕНТЕРОЛОГХодак
Вікторія Вікторівна
ІІ поверх

Кабінет 21

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

ТРАВМАТОЛОГСидорова
Світлана Леонідівна (вища категорія)
V поверх, кабінет 518

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

ТРАВМАТОЛОГПеремишленніков
Анатолій Олексійович (
I категорія)
V поверх, кабінет 518

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

ТРАВМАТОЛОГКальнєрович
Ігор Андрійович
V поверх, кабінет 513

10:00-13:30

10:00-13:30

10:00-13:30

10:00-13:30

10:00-13:30

ТРАВМАТОЛОГКухарик
Валентин Павлович
(I категорія)
V поверх, кабінет 511

13:00-14:30

13:00-14:30

13:00-14:30

13:00-14:30

13:00-14:30

ОФТАЛЬМОЛОГКорець
Олександр Петрович
(I категорія)
V поверх, кабінет 501

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

ОФТАЛЬМОЛОГГолєва
Аліна Олегівна
V поверх, кабінет 502

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

ОФТАЛЬМОЛОГВоронова
Тетяна Олександрівна (
I категорія)
V поверх, кабінет 502

08:00-13:00

08:00-13:00

ОФТАЛЬМОЛОГТупікіна
Ольга Вікторівна
(I категорія)
V поверх, кабінет 502

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

ОТОЛАРИНГОЛОГЛіпчина
Наталя Степанівна
V поверх, кабінет 503

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

ОТОЛАРИНГОЛОГМатюшенко
Юрій Анатолійович
V поверх, кабінет 503

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

ЕНДОСКОПІСТКравченко
Олександр Володимирович
(вища категорія)
VІІ поверх, кабінет 707

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

УЗДГуренко
Олена Олександрівна
VІ поверх, кабінет 614

08:00-11:30

08:00-11:30

08:00-11:30

08:00-11:30

08:00-11:30

РЕНТГЕНОЛОГСидельнікова
Вікторія Вікторівна (вища категорія)
VІІ поверх, кабінет 705

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

14:00-15:30

14:00-15:30

14:00-15:30

14:00-15:30

14:00-15:30