Графік приймання лікарів педіатричного профілю

КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ПЕДІАТРИЧНОГО ПРОФІЛЮ

СПЕЦІАЛЬНІСТЬП.І.Б. ЛІКАРЯПОВЕРХ, НОМЕР КАБІНЕТУ

ЧАСИ ПРИЙОМУ

ПН.

ВТ.

СР.

ЧТ.

ПТ.

ХІРУРГ – ТРАВМАТОЛОГЗеваченков
Сергій Олександрович
(I категорія)

ІІ поверх, кабінет 28

9:00-15:00

9:00-15:00

9:00-15:00

9:00-15:00

9:00-15:00

ХІРУРГТихий
Юрій Іванович
(вища категорія)

ІІ поверх, кабінет 28

16:00-18:30

16:00-18:30

16:00-18:30

16:00-18:30

16:00-18:30

ХІРУРГОгай
Олександр Володимирович
(вища категорія)

ІІ поверх, кабінет 28

15:00-16:00

15:00-16:00

15:00-16:00

15:00-16:00

15:00-16:00

ГІНЕКОЛОГКірдіна
Ольга Олександрівна (
I категорія)

ІІ поверх, кабінет 26

7:30-12:30

7:30-12:30

7:30-12:30

7:30-12:30

7:30-12:30

ОТОЛАРИНГОЛОГСоловейко
Юрій Володимирович
(I категорія)

ІІ поверх, кабінет 27

8:00-13:00

11:00-16:00

11:00-16:00

11:00-16:00

ОТОЛАРИНГОЛОГСиня
Наталія Григорівна

ІІ поверх, кабінет 27

13:00-16:00

13:00-16:00

7:00-10:00

8:00-11:00

ОФТАЛЬМОЛОГБабаніна
Наталія Олександрівна
(I категорія)

ІІ поверх, кабінет 32

13:00-18:00

8:00-13:00

8:00-13:00

13:00-18:00

8:00-13:00

ОФТАЛЬМОЛОГСоболєва
Катерина Григорівна

ІІ поверх, кабінет 32

8:00-13:00

13:00-18:00

13:00-18:00

8:00-13:00

13:00-18:00

НЕВРОЛОГДанилова
Вікторія Іванівна (вища категорія)

ІІ поверх, кабінет 31

13:00-18:00

7:00-12:00

7:00-12:00

13:00-18:00

7:00-12:00

НЕВРОЛОГПрянникова
Наталія Василівна (вища категорія)

ІІ поверх, кабінет 30

13:30-16:00

14:00-16:30

13:30-16:00

8:00-10:30

10:30-13:00

НЕВРОЛОГШархун Андрій Анатолійович

(I категорія)

ІІ поверх, кабінет 31

8:00-13:00

12:00-17:00

12:00-17:00

8:00-13:00

12:00-17:00

КАРДІОЛОГОникієнко
Валентина Іванівна (вища категорія)

ІІ поверх, кабінет 25

11:00-13:30

13:30-16:00

8:00-10:30

15:30-18:00

13:30-16:00

КАРДІОЛОГПрощенкова
Анастасія Вікторівна

ІІ поверх, кабінет 25

13:30-16:00

11:00-13:30

11:00-13:30

13:00-15:30

11:00-13:30

ДЕРМАТОЛОГПокровенко
Ксенія Анатоліївна

ІІ поверх, кабінет 33

8:30-12:30

8:30-12:30

8:30-12:30

8:30-12:30

8:30-12:30

НЕФРОЛОГМовчан
Наталія Анатоліївна
(I категорія)

ІІ поверх, кабінет 30

8:00-10:30

11:00-13:30

11:00-13:30

13:00-15:30

13:00-15:30

ЕНДОКРИНОЛОГКумушева

Ельнара Куртмулаєвна

(I категорія)

ІІ поверх, кабінет 34

10:30-15:30

8:00-13:00

10:30-15:30

8:00-13:00

8:00-13:00

ГАСТРОЕНТЕРОЛОГПрощенкова Анастасія Вікторівна

ІІ поверх, кабінет 30

10:30-13:00

8:00-10:30

8:00-10:30

10:30-13:00

8:00-10:30

ІНФЕКЦІОНИСТДребот
Надія Михайлівна (вища категорія)

І поверх

(Пр. Б.Хмельницького, 46)

8:00-12:00

10:30-14:30

8:00-12:00

8:00-12:00

8:00-12:00